O firmie

Firma APIX powstała w 2000 roku. Na początku zajmowaliśmy się sprzedażą i serwisem urządzeń fiskalnych. Znając potrzeby i wymagania klientów wprowadziliśmy do oferty sprzęt komputerowy oraz wszystkie niezbędne akcesoria. Na dzień dzisiejszy w naszej ofercie znajdziecie Państwo sprzęt komputerowy, oprogramowanie, drukarki, materiały eksploatacyjne jak również kasy i drukarki fiskalne, czytniki kodów kreskowych, oraz niszczarki i wagi elektroniczne.

Od samego początku zajmujemy się również dostawą usług internetowych, a w 2003 roku uruchomiliśmy dla naszych klientów usługę dostępu do internetu za pomocą sieci logicznej. Aby utrzymać wysoką jakość produkowanych przez siebie komputerów używane są wyłącznie markowe podzespoły, kupowane w największych firmach dystrybucyjnych.

Nasi pracownicy biorą udział w licznych szkoleniach podnosząc swoje kwalifikacje. Dzięki temu firma rozwija się dynamicznie, zdobywając zaufanie coraz większej grupy klientów. Ponieważ najważniejszy jest klient, zawsze z uwagą i zrozumieniem staramy się wysłuchać uwag naszych klientów, aby sprostać nawet największym wyzwaniom z ich strony. Jednym słowem – służymy Państwu swoją pomocą i wiedzą.

Zapraszamy !!!

Portale społecznościowe